سفر بی سی سی از کجا شروع شد؟

سفر بی سی سی از کجا شروع شد؟

بی سی سی استایل

شرکت «بی‌سی‌سی» با حدود 20 سال سابقه در زمینه تولید پوشاک کودکان، و با برخورداری از 21 نمایندگی فروش در سراسر کشور، یکی از مطرحترین برندهای تولید لباس کودک در ایران و ارائه دهنده راهحلهایی برای زندگی سلامت است. مدل کسب و کار bcc تمرکزگرایی بر تولید تخصصی محصولات کودک، تحت نظر گایدلاینها و استانداردهای جهانی این حوزه است.

متریال درجه یک محصولات اولیه، استانداردهای کیفی خط تولید، الگوسازی و پیاده‌سازی استاندارد، توجه به ظرافت و زیبایی، نرمی و لطافت، تولیدات شرکت بی‌سی‌سی را همتراز با برندهای اروپایی لباس نوزاد و کودک قرار داده است.

بی‌سی‌سی در آستانه ارتباط فراگیر و خدمت‌رسانی به نسل جدیدی از مصرف کنندگان است. کودکان دیروز، مادران و پدران امروزند که به واسطه اعتماد خود به bcc، لباسهای ما را برای کودکان خود میخرند. ما همیشه در حال بررسی بهترین ایدهها، به روزترین طرحها و تهیه متریال مرغوب و اعلی، مانند رقبای اروپایی خود هستیم تا به افرادی که تازه مادر و پدر شدهاند، در این سفر مهیج کمک کنیم.

بی سی سی استایل

بی‌سی‌سی برای یک هدف بزرگ شکل گرفته و مانند یک نوزاد کوچک رشد کرده و هر روز بزرگتر شده است. ما بر این باوریم که مراقبت از سلامت کودکان برای داشتن جامعه شاد و پویا ضروری است. ما مراقب آرزوهای شما هستیم. از آنجا که کودکان در بدو تولد و در سالهای اولیه پس از آن بیش‌ترین ارتباط با رنگ، طرح و دنیای بیرون را از طریق لباسهای خود ادراک میکنند، بی‌سی‌سی نقش بسزایی در دنیای امروز کودکان و ساخت آینده آنها ایفا میکند.

بی سی سی استایل

مقصد سفر ما کجاست؟

بی سی سی استایل

بی‌سی‌سی متعهد به ویژگیها و رویکردهای برند مراقب (protective) بوده و سیاستهای کلان آن در جهت فراگیری مراقبت از کودکان، و حمایت از زندگی سلامت است. این چشم انداز یک سفر هیجان انگیز است و نه یک مقصد معین که در نقطهای متوقف شود.

برنامه ها و فرآیندهای شرکت تماما بر اصل تولید ارزشمند، کیفیت، سلامت، زیبایی و ظرافت طراحی شده است. بی‌سی‌سی آموزش همگانی برای پرورش سلامت روان و فیزیکی نوزادان و کودکان را مسئولیت اجتماعی خود میپندارد.

افزایش شعبات و نمایندگی در شهرهای ایران و معرفی برند bcc در کشورهای اروپایی و به دست آوردن بازار جهانی به عنوان برند تخصصی لباس نوزادان و کودکان، چشم انداز ما در سالهای پیش روست.

در این بین بازاریابی داخلی(میان سازمانی) و بازاریابی خارجی(بیرون سازمانی) شرکت بی‌سی‌سی با توجه به منشور اخلاقی سازمانهای حمایتگر، استوار بر فرهنگ تعامل، همدلی، صمیمیت و ثبات و امنیت است.

ما در بی‌سی‌سی ، مادرها و پدرها را اولویت فعالیتهای خود قرار داده ایم. ارائه محصول با کیفیت و استاندارد که عمر طولانی داشته و بادوام است، و تولیداتی که ایمنی کودکان را تضمین میکند، برقرار کننده تعادل اقتصاد و آرامش در خانواده هاست. اما ماموریت ما به همین نقطه ختم نمی شود!

هربار محصولی را طراحی و تولید کرده‌ایم، پروموشن یا تخفیفاتی برگزار کنیم یا پیرامون آن آموزشی را مدنظر قرار دهیم، رسالت و هدف ما در بی‌سی‌سی یکسان است: به مادر و پدرها، مراقبین کودکان و ... امکان و راهنمایی لازم برای سفر در مسیر درست مراقبت از کودکان را ارائه دهیم.

آلبومی از نقاطی که در این سفر از آنها عبور کردیم

دو دهه فعالیت در یک نگاه

تمامی محصولات این شرکت از پارچههای 100% پنبه، ضد حساسیت و دوستدار محیط زیست و با رعایت استانداردهای لازم برای سلامت نوزادان و کودکان تهیه و در دسترس مصرف کننده قرار می‌گیرد.

سند چشم انداز bcc ورود به بازارهای جهانی، آموزش همگانی خودمراقبتی، ترویج فرهنگ سلامت و ... است.

فروش لباس نوزاد فروش لباس نوزاد