تاریخ انتشار 1398/01/25
خرید اینترنتی لباس نوزاد

لباس کودکم را به صورت اینترنتی بخرم؟

امروزه, اینترنت در نحوه خریدهای متنوع انقلابی را برپا کرده است. خرید اینترنتی کودک و به ویژه لباس می تواند برای مادرانی که زمان و شرایط لازم برای خرید حضوری را ندارند, گزینه مناسبی باشد. در خرید لباس کودک باید یک سری نکات را رعایت کرد که شامل جنس, رنگ و نوع لباس است.

در خرید اینترنتی مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید جنس لباس است. برای نوزادان و اغلب کودکان لباس های نخی بهترین انتخاب محسوب می شود چرا که ممکن است پوست لطیف کودک شما به دیگر الیاف مصنوعی و یا پلاستیکی حساسیت نشان دهد. در انتخاب لباس کودک, لباس های دکمه دار را از نوع مناسبش بردارید چرا که دکمه و زیپ نامناسب ممکن است که کودک شما را آزار دهد. در سنین پایین سر نوزاد نسبت به تن بزرگتر است و درنتیجه بهتر است که از یقه هایی که روی هم می آیند استفاده کنید و یا لباسی را انتخاب کنید که یقه آن به اندازه کافی برای نوزاد بزرگ باشد تا هنگام پوشیدن لباس، به سر  او آسیب نزند.

برای اندازه گیری سایزهای نوزاد خود, علاوه بر اندازه گیری با متر, میتوان از استاندارد ملک لارن استفاده کرد. علاوه بر این در یک سری از سایت های خرید اینترنتی لباس کودکان,  بر حسب سن آنها از یک ماهگی تا 6 سالگی از نظر سایز تفکیک شده اند. برای خرید اینترنتی حتما به نحوه سایز بندی دقت کنید چرا که سایزهای اروپایی، سایز های آمریکایی   و سایزبندی انگلیسی  با یکدیگر متفاوت اند. با اینکه اکثرا از سایزبندی اروپایی در کشور ما استفاده می شود اما آشنایی با سایر سایزبندی ها میتواند کمک شایانی به انتخاب لباس کودک در خرید اینترنتی داشته باشد. بهتر است که برای سنین پایین و بخصوص نوزادان, لباس هایی با رنگ روشن را انتخاب کنید چراکه رنگ روشن آنها باعث بهتر دیده شدن کثیفی لباس میشود.

 دقت داشته باشیدکه لباس تنگ برای نوزادان اذیت کننده است و به همین مقدار لباس گشاد هم می تواند جلوی حرکت نوزاد را بگیرد. از لباس های گشاد و به ویژه لباس هایی که آستین های کشدار دارند خودداری کنید چرا که باعث اذیت کودک شما می شوند.  برای خرید لباس زیر نوزاد و کودک از سایت های اینترنتی قبل از هرچیز به جنس آن دقت کنید چرا که در نوزادان جنس لباس های زیر باید نخی باشند چرا که باعث بروز حساسیت می شوند. علاوه بر لباس زیر کودک شما به زیرپوش, کلاه, پیشبند و دستکش هم نیاز دارد که اکثر سایت های فروش اینترنتی لباس کودک این اجناس را نیز دارا هستند. در آخر استفاده از سایت های خرید لباس کودک علاوه بر راحتی, تنوع اجناسی را در اختیار شما می گذارد که ممکن است در بازارهای موجود به آن برنخورید, اما سفارش از اینگونه فروشگاه های آنلاین همانطور که گفته شد رعایت اصول خاصی را می طلبد که رعایت این نکات و اصول در نهایت میتواند منجر به یک خرید آسان و لذت بخش شود. فروشگاه اینترنتی بی سی سی استایل (BCCstyle.com)  تمامی نکات ذکر شده برای خرید اینترنتی لباس نوزاد را برای خریداران خود مهیا کرده است و همانطور که می دانید قابلیت تعویض, این امکان را به شما می دهد که بتوانید لباس نوزاد خود را با اطمینان خریداری کنید.

نظرات کاربران
نظر خود را ارسال کنید
سایر مطالب مشاهده آرشیو