آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های بی سی سی بوده است و بی سی سی در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. لباس های ارسالی دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول بازگشت کالا نمی‌شوند. به دلیل رعایت نکات بهداشتی و شخصی و طبیعت خاص فروش آنلاین، اینگونه کالاها شامل مهلت تست نمی باشند، بنابراین برای استفاده از ضمانت سلامت فیزیکی یا تعویض سایز، مشتری می‌پذیرد در اولین فرصت و حداکثر تا 6 روز پس از دریافت کالا، درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به خدمات پس از فروش بی سی سی اطلاع دهد.( ۶۶۹۶۲۹۵۷ - داخلی 201) درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که در وضعیت اولیه و نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و اتیکت، دکمه و سایر متعلقات جدا نشده باشد، همچنین فاکتور به همراه بسته ارسال گردد. توجه داشته باشید در صورت نداشتن فاکتور، تعویض به هیچ عنوان صورت نمی پذیرد. توجه: تعویض لباس بعد از چند ماه به هر دلیل (خرید قبل از تولد نوزاد، خرید بابت هدیه، قبل از تعیین جنسیت و ...) به هیچ عنوان صورت نمی پذیرد بنابراین بی سی سی پیشنهاد می کند لباس نوزاد خود را در حدود سن فعلی اش تهیه بفرمایید.

از ساعت 8:00 الی 16:00 می توانید با تماس با شماره ۶۶۹۶۲۹۵۷ - داخلی 201 تماس حاصل فرمایید. همچنین از ساعت 8:00 الی 24:00 می توانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان فروش اینترنتی صحبت و مشکل خرید خود را حل نملئید.

پرداخت مبلغ سفارش برای مشتریان خارج از تهران فقط و فقط به صورت الکترونیکی و از طریق درگاه پرداخت در پایان خرید امکان پذیر می باشد. پرداخت مبلغ سفارش برای مشتریان داخل تهران به دو صورت الکترونیکی و پرداخت در محل امکان پذیر است که در صورت تمایل هنگام دریافت سفارش در محل تعیین شده توسط مشتری، به صورت نقدی دریافت می شود.

برای راهنمایی در مورد سایز لباس نوزادتان می توانید از راهنمای سایز کمک بگیرید این گزینه در قسمت انتهایی سایت موجود هست. http://www.bccstyle.com/site/size